שירות לקוחות עובד א' - ו' 09:00 - 19:00

אלפי לקוחות מרוצים

משלוח מהיר עד אליך

שירות המשלוחים שלנו עובד כרגיל

הישאר בסגנון עם ניחוח מעולה

לורם איפסום הוא פשוט טקסט דמה של תעשיית ההדפסה והכתיבה. לורם איפסום היה טקסט הדמה הסטנדרטי של התעשייה מאז שנות ה -1500, כאשר מדפסת לא ידועה לקחה מטה מסוג וסיבב אותו בכדי ליצור ספר דגימה. היא שרדה לא רק חמש מאות שנים, אלא גם את הקפיצה לטיפוס אלקטרוני, ונותרה בעינה ללא שינוי. זה היה פופולרי בשנות השישים עם שחרורם של גיליונות Letraset המכילים קטעי Lorem Ipsum, ולאחרונה עם תוכנות פרסום שולחניות כמו Aldus PageMaker כולל גרסאות של Lorem Ipsum.

עובדה ידועה זה מכבר שקורא יסיח את דעתו מהתוכן הקריא של הדף כאשר הוא מסתכל על הפריסה שלו. הנקודה בשימוש בלורם איפסום היא שיש בה התפלגות נורמלית פחות או יותר של אותיות, בניגוד לשימוש ב'תוכן כאן, תוכן כאן ', מה שהופך אותו למראה כמו אנגלית קריאה. חבילות פרסום שולחניות רבות ועורכי דפי אינטרנט משתמשים כעת ב- Lorem Ipsum כטקסט המודל המוגדר כברירת מחדל, וחיפוש אחר 'lorem ipsum' יגלה אתרי אינטרנט רבים שעדיין בחיתוליהם. גרסאות שונות התפתחו עם השנים, לפעמים במקרה, לפעמים בכוונה (הומור מוזרק וכדומה).

עובדה ידועה זה מכבר שקורא יסיח את דעתו להכיל את הקריאה של הדף כאשר הוא מסתכל על הפריסה שלו. הנקודה בשימוש בלורם איפסום היא שיש בה התפלגות נורמלית פחות או יותר של אותיות, בניגוד להשתמש ב'תוכן כאן, תוכן כאן ', מה שהופך אותו למראה כמו אנגלית קריאה. חבילות פרסום שולחניות רבות ועורכי דפי אינטרנט משתמשים כיום ב- לורם איפסום כטקסט המודל המוגדר כבר היה מחדל, וחיפוש אחר 'לורם איפסום' יגלה אתרי אינטרנט רבים עדיין היו בחיתוליהם. גרסאות שונות התפתחו עם השנים, לפעמים במקרה, לפעמים בכוונה (הומור מוזרק וכדומה).

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email