תוכן ממומן

מה גורם לנשים להגיד "וואו" על מותג מוצרי השיער החדש בירדס אנד בראדרס? יצאנו לבדוק.

ניר בן-אור

ניר בן-אור

נובמבר 19, 2021

IMG_3913-Edit-2-scaled.jpg

"אני מכורה לריח של המוצרים שלכם. אני מוצאת את עצמי באמצע הלילה מסניפה את השיער של הבן זוג שלי מרוב שאני אוהבת את הריח".

אם אתם חיים בפלנטה אחרת, כנראה שעדיין לא ראיתם את הפרסום על המותג ביוטי החדש לגברים - בירדס אנד בראדרס לונדון הם נקראים. מותג פרימיום שבא לשנות את סטדרנט האיכות בארץ לגבר.
ישבנו לראיון קצר עם הבעלים סער, ורצינו לשמוע על מה כל ההייפ?

"אחרי שבוע אני יכול להצהיר: אין מצב שאני יוצא מהבית בלי בירדס אנד בראדרס".

כמוכם הייתי סקפטי לגבי המותג החדש. ראיתי המון פרסומים בפייסבוק, והחלטתי ליצור קשר עם הבעלים. לפניכם הראיון הקצר שבוצע.

המוצרים פותחו במשך 6 שנים, עם תקן סטנדרנט עולמי. "הרצון היה איכות ופשטות. להגיד לגבר - קח שים את זה בבוקר, ואתה מסודר לכל היום"

שוחחתי עם סער אחרי שקראתי עשרות ביקורות חיוביות על המותג. עניין אותי על מה כל העניין מסביב. "הרצון היה איכות ופשטות. להגיד לגבר – קח, שים את זה בבוקר – ואתה מסודר לכל היום." 

אבל הנה מה שקנה אותי באמת בשיחה איתו:

"גבר לא אוהב לשמוע "טיפוח". זה לא הקהל שלנו. גבר לא רוצה 6 מוצרים לפנים שעושים פעולות שונות. הוא לא רוצה מסובך. הוא רוצה פשוט – קח את זה, תשתמש בזה, וזהו. אתה מסודר. אנחנו אוהבים לתת פרימיום, גבר שקונה אצלנו הוא גבר שרוצה להיות בשיא שלו, גבר שרוצה מעצמו יותר. לא סתם הסלוגן שלנו זה בוא תראה בשיא שלך, אנחנו באמת מכוונים לזה."

והאמת? אחרי ניסיון של שבוע עם מוצרי בראדרס – אני נהנה. האיכות חומר באמת מרגישה טוב. הריח ממכר. קשה לי לראות איך אני חוזר אחורה לפני המוצרים. זה מצחיק להגיד.. אבל אני מרגיש "פשוט יותר" בלי המוצרים של בראדרס.ישב

"ישבנו וחשבנו איך נמחיש את איכות הריח של המוצר? אמרנו - בוא פשוט נשלח את המוצר ל25 נשים ונגיד להן להקליט את עצמן. קיבלנו רק "וואו" בחזרה"

הריח זה גולת הכותרת. "אנשים לא קולטים שניסינו יותר מ- 100 פורמולות שונות, זה מדהים בעיניי. חשבנו איך נמחיש את לגברים? איך נראה להם איזה ריח הם הולכים לקבל? זה כמו בושם. ואז עלה הרעיון – בוא נשלח את המוצר לנשים, ונגיד להן להקליט בוידאו את התגובה שלהן"

מעל 5,000 גברים כבר קנו את המוצרים פה בישראל. מתחיל כאן משהו. התגובות מדהימות.

"יש תחושת גאווה אמיתית. אנחנו מקבלים מידי יום לפחות 4-5 הודעות על גברים שעפים על המוצרים שלנו. בחור אחד שלח לנו הודעה שהוא לא מספיק לקבל מחמאות במשרד, אחר אמר שחברה שלו מסניפה אותו בלילה כי הריח עדיין עליו. כיף לשמוע את זה."

"מי שלא מנסה את המוצרים הוא פשוט פראייר. בחיי. זה פשוט להוציא מעצמך יותר. זה להפוך גבר להיות בשיא שלו מבחינתי".

כשהזמנתי את המוצרים לפני כ-שבוע ציפיתי להיות סקפטי מאוד. קודם כל להפתעתי – הגיע אחרי יום אחד המשלוח. זה כבר נקודות בונוס. המוצרים הגיעו ארוזים יפה, והתחלתי להשתמש. פתאום אתה מוצא את עצמך אחרי כמה ימי שימוש לא יכול לצאת מהבית בלי זה.

"כן, ואנחנט שומעים את זה המון. בעיניי זה פשוט שדרוג לגבר – אתה, רק יותר טוב. מה רע בזה? מי שלא ניסה לפחות את אחד המוצרים שלנו – פראייר. זה באמת כלי שמשדרג גברים."

הטבה למצטרפים חדשים!

רכשו היום את מוצרי בירדס אנד בראדרס עם הטבה מיוחדת לרוכשים, בלינק הבא:

מוצרים שפותחו במשך 6 שנים.

ביקורות גולשים אמיתיות

5/5
תשמעו טוב! אין מוצרים כאלה! ריח מפחיד.. כל הבנות במשרד עפות עליי.. לא עניין אותי ווקסים וחימרים וכלום.. את המוצר הזה אני הולך לשים כל יום. מומלץ בחום!"
5/5
"בחיי שניסיתי את כל המוצרי ווקס,חימר ושמפו שיש בעולם לדעתי. מוצרים כמו שלכם עדיין לא ראיתי! קניתם פה לקוח לכל החיים."​
5/5
אומר למי שמעריך את השיער שלו - מוצר מצויין, גם השמפו, רמה גבוהה. ממליץ לגמרי.
5/5

"מוצר מושלם!! קיבלתי השבוע והוא עובד כמו קסם, נתנו דגש בפירסום על הריח אבל לא נתנו מספיק דגש לכך שהגדולה של המוצר הזה היעילות שלו בסידור השיער בכלום מאמץ ובאופון מושלם משלוח עד הבית, ארוז יפה, בדיעבד הייתי חייב להזמין 2.. חוכמה שלאחר חויית שימוש"

כל הזכויות שמורות © beardsandbrotherslondon

תנאי שימוש

מדיניות פרטיות